SADA PERFECT EYE LOVER
SADA PERFECT EYE LOVER SADA PERFECT EYE LOVER SADA PERFECT EYE LOVER

SADA PERFECT EYE LOVER

Cena: 930 Kč 558 Kč

Sada obsahuje:

Tužka na oči KOHL 01

1,2 g / 0,04 US OZ

Oční linka KOHL nasycená pigmenty umožňuje přesné a rychlé dokončení očního make-upu. Díky měkkému stylusu se tato voděodolná tužka perfektně nanáší jak na horní víčko, tak na jemnou vodní linku oka a zaručuje intenzivní a dlouhotrvající efekt. Pohodlné na denní bázi, bude ideální pro profesionální líčení. K dispozici v sedmi vysoce pigmentovaných barvách, včetně vyhledávané ultra hluboké černé. Perlový pudr a ceramidy obsažené v oční linky navíc poskytují hydratační a regenerační účinek.

Řasenka PROMISE

7,5 ml / 0,25 US FL OZ

Ciťte se krásně a přitahujte oči díky řasence Promise Mascara. Extrémně prodloužené a zahuštěné řasy s přirozeně natočenými a roztřepenými vlasy? Slib dostojí tomuto slibu! Přesný kartáček umožňuje pohodlnou aplikaci a dokonale rozčesává řasy od kořínků až po konečky.

Voděodolné složení řasenky se neodráží ani nerozmazává, takže si můžete užívat poutavý vzhled po mnoho hodin bez nutnosti korekcí.

Produkt je doporučen pro osoby s citlivými očima. Obohaceno o vitamín E, který má pozitivní vliv na stav řas a film formovače, který zajišťuje trvalý efekt