SADA EYE KILLER COUPLE
SADA EYE KILLER COUPLE SADA EYE KILLER COUPLE SADA EYE KILLER COUPLE

SADA EYE KILLER COUPLE

Cena: 980 Kč 588 Kč

Každá z nich je náš skvělý produkt, milovaný světovými vizážisty. Společně vytvářejí výbušnou směs, která vám umožní vytvořit nebezpečně účinný make-up.

Klíčem k dokonalé linii je vhodná receptura produktu – snadno se nanáší, vysoce sytý, odolný, nereflexní. Kombinace rekordní popularity gelové tužky na rty AMC 77 a jedinečné tekutiny Duraline umožňuje vytvořit intenzivní voděodolnou linku, která nebude poskakovat a zachová si barevnou hloubku po mnoho hodin, bez nutnosti korekcí.

Sveďte podmanivým pohledem s naší sadou Killer Couple!

Sada obsahuje:

Duraline

9 ml / 0,30 US FL OZ

Objevte mnoho možností, které nabízí jedinečný make-up produkt Duraline.

Tuto čirou tekutinu lze volně mísit s kosmetickými produkty, díky čemuž jsou voděodolné a prodlužují jejich trvanlivost. Jedna kapka zvýrazní hloubku barvy a produkt bude ještě účinnější.

Duraline snadno přemění jakýkoli oční stín na voděodolnou linku. Usnadňuje také aplikaci sypkých očních stínů a zároveň zvýrazňuje jejich barvu. Díky němu rychle a efektivně obnovíte správnou konzistenci gelové linky nebo pomády na obočí.

AMC 77 gelové oční linky

5,5 g / 0,19 US OZ

Voděodolná krémová tužka na rty, která vám umožní vytvořit extrémně odolnou, intenzivní linku ve více než 30 barvách, od rekordně oblíbené černé, přes tlumenou šedou, béžovou, hnědou, fialovou, odstíny zlaté a stříbrné až po šťavnatou žlutou, červenou. , modrá, zelená nebo bílá. Nepostradatelný prvek na hrudi vizážistky při profesionálním líčení - neposkakuje a nehromadí se v záhybech očních víček, zachovává sytost a hloubku barvy po mnoho hodin bez nutnosti korekcí.